Napompuj portfel w Kolporterze
Do końca stycznia 2021 roku wszyscy klienci saloników Kolportera mogą wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać konsolę do gier.
2020-12-02, 09:54

Akcja pod nazwą „Napompuj portfel. Odbieraj gry i walcz o konsolę” ruszyła 1 grudnia 2020 roku i potrwa do końca stycznia 2021 roku lub do wyczerpania zapasów. Organizatorem jest firma Sedoc Sp. z o.o. przy współpracy z Kolporterem.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które w jednym z saloników Kolportera kupią kod doładowujący Steam Wallet. Klient ma możliwość wyboru spomiędzy doładowań o wartości 25 zł, 40 zł, 70 zł oraz 150 zł. Zakupiony w saloniku kod uprawnia do otrzymania klucza (kodu cyfrowego) do jednej gry udostępnionej na platformie STEAM.

Dobrą informacją dla graczy jest fakt, że nie ma limitu zakupów kodów, a tym samym odbioru darmowych gier objętych konkursem. Każdy może wielokrotnie wziąć udział w akcji, zwiększając tym samym swoje szanse na wygraną. A jest o co walczyć, bowiem główną wygraną jest konsola Playstation 4.

Uczestnik biorący udział w konkursie o nagrodę główną musi zarejestrować się na stronie www.sedoc.pl/kolporter podając swój adres email. Do adresu email należy przypisać kod znajdujący się na kuponie Sedoc (Steam Wallet o dowolnej wartości), zakupiony w dowolnym saloniku Kolportera. Każdy z kodów doładowujących jest przeliczany na punkty: 25 zł (25 pkt.), 40 zł (40 pkt.), 70 zł (70 pkt.) oraz 150 zł (150 pkt.). Uczestnik, który zdobędzie najwyższą ilość punktów w konkursie otrzyma konsolę do gier Playstation 4. 

KONTAKT / AUTOR
Kinga Katarzyna Szymkiewicz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy