Darmowe bilety do JuraParków w salonikach Kolportera
Bilety do trzech JuraParków – w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim – czekają na osoby, które kupią w salonikach prasowych Kolportera trzy napoje koncernu PepsiCo. Promocja rusza już od 1 lipca, a przeznaczono na nią aż 100 tysięcy biletów.
2016-06-29, 13:23

Bilety do trzech JuraParków – w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim – czekają na osoby, które kupią w salonikach prasowych Kolportera trzy napoje koncernu PepsiCo. Promocja rusza już od 1 lipca, a przeznaczono na nią aż 100 tysięcy biletów.

Specjalnie na sezon wakacyjny właściciel sieci JuraParków – Stowarzyszenie Delta oraz koncern PepsiCo, we współpracy z Kolporterem, przygotował wyjątkową promocję. Klienci, którzy kupią trzy napoje – Pepsi, Mirinda, 7Up lub Mountain Dew i zachowają paragon, otrzymają bilet do jednego z trzech JuraParków. Wartość każdego biletu to ok. 70 zł, a JuraParki w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim oferują szereg atrakcji – nie tylko dla najmłodszych.

Malowniczo położony Bałtowski Kompleks Turystyczny to największy obiekt rozrywkowy w Polsce i wizytówka województwa świętokrzyskiego. Otrzymany w ramach promocji bilet pozwoli stanąć oko w oko z ponad 100 naturalnej wielkości wiernymi modelami dinozaurów, a w Prehistorycznym Oceanarium z ogromnymi gadami zamieszkującymi niegdyś podwodne głębiny. Bilet upoważnia do nieograniczonego korzystania z urządzeń w Parku Rozrywki, przejażdżek rollercoasterem, otwiera wrota do uwielbianej przez dzieci Wioski Czarownic Sabatówka i Kina Emocji Cinema 5D.

Z kolei w Solcu Kujawskim ścieżka dydaktyczna JuraParku prowadzi przez ogród botaniczny, w którym obok roślin rodzimych podziwiać można „żywe skamieniałości”, a także rośliny niespotykane na co dzień w naszym kraju. Otrzymany w ramach promocji bilet, pozwoli też zajrzeć w oczy gigantycznym makietom owadów i korzystać do woli z urządzeń Parku Rozrywki.

Pasjonującą podróż do świata sprzed milionów lat zapewnia też najmłodszy park tematyczny – w Krasiejowie koło Opola. Otrzymany w ramach promocji bilet pozwoli zobaczyć ponad 200 modeli prawie 70 gatunków mezozoicznych gadów i płazów, a dzięki Kapsule Czasu przemierzającej 300-metrowy tunel udać się w podróż przez miliardy lat istnienia Wszechświata.

KONTAKT / AUTOR
Dariusz Materek
Rzecznik prasowy
Kolporter
ZAŁĄCZNIKI
d.pdf
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy