Specjalne publikacje dla pielgrzymów w ofercie Kolportera
Z okazji Światowych Dni Młodzieży wydawcy przygotowali specjalne publikacje, przydatne dla pielgrzymów. Są już dostępne w ofercie dystrybucyjnej Kolportera.
2016-07-05, 12:37

Z okazji Światowych Dni Młodzieży wydawcy przygotowali specjalne publikacje, przydatne dla pielgrzymów. Są już dostępne w ofercie dystrybucyjnej Kolportera.

Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się w dniach 26-31 lipca br., to jedno z najważniejszych tegorocznych wydarzeń w naszym kraju. Do Krakowa może przyjechać nawet dwa i pół miliona ludzi z całego świata. Właśnie z myślą o młodych pielgrzymach zarówno z Polski, jak i z zagranicy, wydawcy przygotowali ciekawe i przydatne publikacje, które znalazły się w ofercie dystrybucyjnej Kolportera.

Pielgrzymom odwiedzającym Kraków przyda się z pewnością wydawnictwo pt. „ŚDM – Światowe Dni Młodzieży” (Edipresse). To przewodnik, w którym znalazły się m. in. podstawowe informacje o ŚDM, możliwościach zapisów, miejscach spotkań, programie, a także telefony i adresy kontaktowe dla rodziców, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej bezpośrednio w biurze organizacyjnym.

Propozycją wydawnictwa Arystoteles jest album „Światowe Dni Młodzieży”. Oprócz historii dotychczasowych spotkań z młodzieżą, są tutaj przedstawieni trzej papieże: Jan Paweł II, Benedykt XVI i Franciszek. Ten sam album ukazuje się również w języku angielskim pt. „World Youth Day – Światowe Dni Młodzieży”.

Z okazji krakowskiego wydarzenia o specjalną publikację zadbało Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła. W książce „Wszystko o Światowych Dniach Młodzieży” przedstawiona jest historia ŚDM. Praktyczny poradnik, jaki znalazł się w książce, ma ułatwić wszystkim pielgrzymom przygotowania do wizyty w Krakowie. Książka została wydana w poręcznym formacie, dzięki czemu idealnie pasuje do plecaka.

Kolporter dostarcza prasę i wydawnictwa do ponad 400 punktów na terenie Krakowa, w tym 23 saloników prasowych i 8 salonów Top Press.

KONTAKT / AUTOR
Dariusz Materek
Rzecznik prasowy
Kolporter
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy