Nasz salonik prasowy w Sierpcu wpisał się właśnie na listę kolektur LOTTO. Radość wygrywania, w których padły wysokie wygrane. W tym saloniku padła jedna z siedmiu wygranych czwartego stopnia na terenie Polski, w nowej międzynarodowej grze - Eurojackpot.
Nasz salonik prasowy w Sierpcu wpisał się właśnie na listę kolektur LOTTO. Radość wygrywania, w których padły wysokie wygrane. W tym saloniku padła jedna z siedmiu wygranych czwartego stopnia na terenie Polski, w nowej międzynarodowej grze - Eurojackpot. Klient naszego punktu zdobył ponad 111 tysięcy złotych. Szczęśliwcowi gratulujemy, a osoby, które też chciałyby wygrać dużo pieniędzy zapraszamy do Saloniki Prasowe. Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli się pochwalić najwyższą wygraną w naszym saloniku.
2017-09-19, 13:08
Nasz salonik prasowy w Sierpcu wpisał się właśnie na listę kolektur LOTTO. Radość wygrywania, w których padły wysokie wygrane. W tym saloniku padła jedna z siedmiu wygranych czwartego stopnia na terenie Polski, w nowej międzynarodowej grze - Eurojackpot. Klient naszego punktu zdobył ponad 111 tysięcy złotych.

Szczęśliwcowi gratulujemy, a osoby, które też chciałyby wygrać dużo pieniędzy zapraszamy do Saloniki Prasowe.

Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli się pochwalić najwyższą wygraną w naszym saloniku.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy