Promocja Pringles w salonikach Kolportera
W wybranych salonikach Kolportera trwa akcja promocyjna marki Pringles. Do zdobycia są elastyczne i funkcjonalne lampki ledowe.
2018-09-04, 12:35

– To kolejna akcja promocyjna marki Pringles w naszej sieci. Pierwsza, która odbyła się w czerwcu br., cieszyła się bardzo dużą popularnością naszych klientów. Wówczas do zdobycia były piłki sygnowane logo chipsów – mówi Monika Jakubiec, starszy specjalista ds. produktu w Kolporterze.

W tej akcji każdy klient, który w jednym z saloników kupi dwie tuby po 165 g chipsów premiowanych marki Pringles, otrzyma lampkę ledową z wejściem na USB. Promocja obejmuje smaki Pringles Original, Pringles Sour Cream& Onion i Pringles Paprika.

Lampka, którą można odebrać w momencie zakupu, to praktyczny gadżet dla wszystkich studentów, czytelników, pracowników biurowych a nawet turystów. Jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników podręcznych komputerów, takich jak notebook czy laptop. Świetnie sprawdza się przy nocnej pracy, przy czytaniu książki lub pisaniu tekstu w zaciszu nocy. Jest energooszczędna, a dzięki swojej giętkości światło świeci tak jak chce jej użytkownik.

Akcją promocyjną Pringles objęte są 52 saloniki Kolportera, w których czeka 600 sztuk lampek.

KONTAKT / AUTOR
Kinga Katarzyna Szymkiewicz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy