Po raz kolejny nasza firma wspólnie z Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Kielce organizuje akcję honorowego oddawania krwi. Tym razem jednak postanowiliśmy nagłośnić sprawę nie tylko wśród naszych pracowników, ale także wśród Was. Bank krwi
Po raz kolejny nasza firma wspólnie z Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Kielce organizuje akcję honorowego oddawania krwi. Tym razem jednak postanowiliśmy nagłośnić sprawę nie tylko wśród naszych pracowników, ale także wśród Was. Bank krwi w naszym regionie ma duży deficyt, a zgłaszane potrzeby są ogromne. Akcja już we wtorek, 16 października w godz. 8.30-12.00. Ambulans będzie czekał na parkingu przed biurowcem Kolportera, przy ul. Zagnańskiej 61 w Kielcach. Zachęcamy do udziału w akcji!
2018-10-12, 11:30
Po raz kolejny nasza firma wspólnie z Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Kielce organizuje akcję honorowego oddawania krwi. Tym razem jednak postanowiliśmy nagłośnić sprawę nie tylko wśród naszych pracowników, ale także wśród Was. Bank krwi w naszym regionie ma duży deficyt, a zgłaszane potrzeby są ogromne.

Akcja już we wtorek, 16 października w godz. 8.30-12.00. Ambulans będzie czekał na parkingu przed biurowcem Kolportera, przy ul. Zagnańskiej 61 w Kielcach.

Zachęcamy do udziału w akcji!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy