Kolporter rozszerza ofertę tytoniową
We wszystkich salonikach Kolportera została powiększona oferta produktowa w kategorii tytoniowej. To odpowiedź na potrzeby rynku, a także na wprowadzenie nowych technologii i innowacji dla miłośników nikotyny.
2021-09-15, 11:44

Kategoria tytoniowa w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę. Jeszcze 15 lat temu nikt w Polsce nie słyszał o e-papierosach i vapingu. Nie myślano także o produktach, które wpływałyby na smak papierosów. Obecnie na rynku dostępny jest cały wachlarz, różnego rodzaju towarów i akcesoriów dla palaczy i miłośników nikotyny, większość z nich została wprowadzona do oferty saloników Kolportera.

Palacze, którzy cenią sobie tradycję, w salonikach Kolportera znajdą różnego rodzaju papierosy, cygaretki, tytoń, gilzy, bibułki czy maszynki do robienia papierosów. W salonikach dostępna jest także tabaka.  Równie szeroka jest oferta produktów dla fanów vapingu. Mogą oni liczyć na e-papierosy, e-liquidy, wkłady czy kartridże.

– Oferta produktów w kategorii tytoniowej bardzo się zmieniła przez ostatnią dekadę. Fakt, że pojawienie się na polskim rynku w 2006 roku e-papierosów zrewolucjonizowało ten rynek. Vaping stał się popularny, szczególnie wśród młodych ludzi. Widzieli oni w nim sposób na nieco zdrowsze życie, a jednocześnie nie musieli rzucać „palenia”. Kolejnym atutem, poza tym, że e-papieros ma mniej substancji szkodzących zdrowiu, była różnorodność smakowa e-liquidów, które pojawiły się na rynku. „Palacz” mógł wybrać tradycyjny, tytoniowy smak, mentolowy, który już znał lub rzucić się w wir nowych doznań smakowych serwując sobie np. owocowy e-liquid – mówi Patryk Podwysocki z Pionu Handlowego Kolportera. – Wraz z rosnącą popularnością vapingu producenci zaczęli szukać nowych możliwości pozyskania klientów. Na rynku pojawił się jednorazowy e-papieros, który ma pomóc w podjęciu decyzji czy rzucić tradycyjne papierosy i przejść z palenia na vaping. Jednym słowem jest to produkt „spróbuj i przekonaj się, czy ci to odpowiada”. Takie e-papierosy są również w ofercie wybranych saloników – dodaje.

Producenci tytoniowi obserwując trendy na rynku i zwiększenie popularności vapingu, a szczególnie jego smakowego zróżnicowania, postanowili stworzyć produkt, który wpływałby na walory smakowe tradycyjnych papierosów. W ten sposób powstały kapsułki aromatyzujące.

– To nowość w naszej ofercie i przyznam, że bardzo ciekawy produkt, który w prosty i szybki sposób może zmodyfikować smak tradycyjnego papierosa. Wystarczy kapsułkę, za pomocą aplikatora, umieścić w środku papierosa i ją rozgnieść, by móc rozkoszować się smakowym „dymkiem”. Kapsułki są stworzone z aromatów spożywczych, więc są bezpieczne dla zdrowia – mówi Patryk Podwysocki.

To nie jedyne nowości w ofercie tytoniowej Kolportera. W wybranych salonikach miłośnicy innowacji znajdą także produkty tytoniowe, które są alternatywą dla papierosów i e-papierosów. Jednym z takich artykułów są woreczki nikotynowe.

– Pojawienie się na rynku woreczków nikotynowych pokazuje, że producenci tytoniowi nie powiedzieli ostatniego słowa. To kolejna nowinka, która jest alternatywą zarówno dla tradycyjnych palaczy, jak i vaperów. Jej zaletą jest brak dymu (więc i substancji smolistych), a także konieczności używania jakichkolwiek urządzeń. Woreczki są dyskretne, higieniczne i łatwe w użyciu. Pozwalają one skutecznie walczyć z głodem nikotynowym bez konieczności palenia czy vapowania – mówi Patryk Podwysocki. – Woreczki składają się z włókien roślinnych, nasyconych orzeźwiającymi aromatami z dodatkiem nikotyny. Umieszcza się je między górną wargą a dziąsłem, gdzie uwalniają nikotynę oraz zawarte aromaty. Ich zaletą jest to, że można ich używać wszędzie – dodaje.

Nowe produkty znajdują się w ofercie wybranych saloników Kolportera.

KONTAKT / AUTOR
Kinga Katarzyna Szymkiewicz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.