Promocja, na zdrowie!
W salonikach Kolportera trwa promocja Bake Stixx. Przy zakupie dwóch dowolnych opakowań patyczków chlebowych jedną otrzymuje się w gratisie.
2022-01-13, 11:33

Bake Stixx to delikatne patyczki z pieczywa, które są zdrową alternatywą dla innych przekąsek. Produkowane są na podstawie tradycyjnej, rodzinnej receptury. W ich składzie znajduje się pieczywo, upieczone wyłącznie z naturalnych składników, o niskiej zawartości tłuszczu i soli, a także naturalne przyprawy. To produkt z tzw. czystą etykietą – bez polepszaczy, konserwantów i glutaminianu sodu. Doskonała przekąska do szkoły czy pracy, a dla osób aktywnych źródło dobrego samopoczucia i energii.

– Bake Stixx to produkt, który zaledwie od kilku miesięcy jest w ofercie saloników. Swój debiut miał w październiku 2021 roku. Wówczas zaproponowaliśmy naszym klientom dwa smaki: Bake Stixx Pizza i Bake Stixx Czosnek&Masło. Zostały one bardzo dobrze przyjęte – mówi Monika Jakubiec, starszy specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera. – Promocja 2+1 Bake Stixx, która obecnie trwa w salonikach Kolportera ma na celu zapoznanie naszych klientów z nowym smakiem – Bake Stixx Cebula&Śmietana, który jest nowością w naszej ofercie. Do chwili obecnej wydaliśmy około 1200 gratisowych opakowań – informuje Monika Jakubiec.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

KONTAKT / AUTOR
Kinga Katarzyna Szymkiewicz
ZAŁĄCZNIKI
bakestixx.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.