Kup starter i wykorzystaj rabat
W salonikach Kolportera trwa akcja promocyjna T-Mobile i Heyah. Każdy, kto kupi starter tej sieci, a następnie go zarejestruje w saloniku otrzyma atrakcyjny rabat na zakup doładowania.
2022-02-02, 10:38

Każda osoba, która w lutym 2022 roku, w jednym z saloników Kolportera, zdecyduje się na zakup startera T-Mobile lub Heyah w cenie 5 zł, otrzyma jednorazowy kod rabatowy w wysokości 15 zł na zakup doładowania o nominale 30 zł. Warunkiem otrzymania kodu rabatowego jest rejestracja w saloniku Kolportera zakupionego startera. Kod rabatowy na zakup doładowania, w promocyjnej cenie za 15 zł, można wykorzystać do 31 marca br.

– Akcja T-Mobile i Heyah wzbudza zainteresowanie klientów już od kilku lat. Jest ona przeprowadzona w naszej sieci cyklicznie – kilka razy w roku. Klienci potrafią dopytywać kiedy będzie kolejna edycja i śledzić nasze komunikaty, aby skorzystać z kolejnej. Bardzo nas cieszy takie zainteresowanie – mówi Urszula Łukowiec, starszy specjalista Działu Marketingu Kolportera. – W poprzednich latach przeprowadziliśmy kilkanaście akcji wspólnie z T-Mobile i Heyah. Ta jest pierwsza w 2022 roku – dodaje Urszula Łukowiec.

KONTAKT / AUTOR
Kinga Katarzyna Szymkiewicz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.