Bilety Kolei Mazowieckich w ofercie saloników Kolportera
Kolporter nawiązał współpracę ze spółką przewozów kolejowych – Koleje Mazowieckie. W efekcie podpisanej umowy pasażerowie ze Skierniewic i Pomiechówka mogą kupować bilety w salonikach Kolportera.
2023-04-28, 12:34

Dotychczas bilety na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich mieszkańcy i pasażerowie z Pomiechówka i Skierniewic mogli kupować w kasach biletowych, specjalnych automatach, za pośrednictwem strony internetowej oraz w aplikacjach mobilnych.

– Wprowadzenie biletów do oferty wybranych saloników, zlokalizowanych blisko dworców, jest udogodnieniem dla osób starszych. Często są one na bakier z internetowym światem, nie posiadają konta online czy karty płatniczej. Do tej pory miały one problemy z zakupem biletów. Dla nich możliwość ich kupna w salonikach Kolportera to duże ułatwienie – mówi Dominika Terlecka, młodszy specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera.

Bilety są dostępne w dwóch salonikach Kolportera – w Pomiechówku przy ul. Modlińskiej 11/1 oraz w Skierniewicach przy ul. Dworcowej 1. W punktach tych sprzedawane są jednorazowe bilety Kolei Mazowieckich na przejazd w jedną lub dwie strony (wyłącznie z/do stacji lub przystanku, z którego rozpoczyna się podróż).

– Nie wykluczamy, że w przyszłości ofertę na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich rozszerzymy na inne miasta. Wprowadzony projekt, obejmujący przejazdy z/do Pomiechówka i Skierniewic to nasz pilotażowy program. Po testach wspólnie z przedstawicielami Kolei Mazowieckich będziemy decydować czy warto wprowadzić bilety do oferty naszych saloników w innych miastach na terenie województwa mazowieckiego – zdradza Dominika Terlecka.

KONTAKT / AUTOR
Kinga Katarzyna Szymkiewicz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.