Startery z prezentem w salonikach Kolportera
Operator telefonii komórkowej – T-Mobile – wprowadził na rynek nowy zestaw startowy w limitowanej edycji z prezentem. Produkt dostępny jest w całej sieci saloników Kolportera.
2023-06-01, 08:50

– Prezent, o którym mowa, ucieszy nie tylko fanów klocków LEGO, ale i komiksów i filmów Uniwersum Marvela. Jest on swoistym połączeniem obu tych światów. T-Mobile wprowadził bowiem do naszej sieci zestaw startowy z gratisem w postaci klocków LEGO – Doctor Strange (Universum Marvel). Zestaw kosztuje 35 zł – zdradza Katarzyna Senderowska, specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera.

Nowy starter T-Mobile 2400 GB ekstra przez cały rok, jest dedykowany głównie tym, którzy wiele czasu poświęcają na serfowaniu w internecie. Klient kupujący ten starter, będzie korzystał z taryfy GO! M w T-Mobile na kartę, dzięki której po każdym doładowaniu zyska dodatkowe gigabajty ekstra. Na starcie ma do wykorzystania 20 GB. Starter sprawdzi się także tym, którzy dużo rozmawiają i wysyłają informacje tekstowe i graficzne. Zarówno połączenia telefoniczne, jak i SMSy czy MMSy są w tym pakiecie bez limitów. Po aktywacji karty konto będzie ważne przez 60 dni. Na start klient ma aktywną usługę GO! M na 30 dni. Po 30 dniach oferta odnawia się na kolejne 30 dni za 35zł.

– W sieci saloników Kolportera dostępny jest szeroki wybór produktów GSM. W każdym z naszych punktów dostępne są zestawy startowe i doładowania każdego z wiodących operatorów działających na polskim rynku. Dodatkowo w salonikach można od razu po zakupie dokonać rejestracji startera. Nasza oferta jest tak przygotowana, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zarówno ten kto używa telefonu tylko do rozmów, jak i osoba, która głównie przegląda strony internetowe i jest aktywna w mediach społecznościowych – dodaje Katarzyna Senderowska.

KONTAKT / AUTOR
Kinga Katarzyna Szymkiewicz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.