Kolporter rozszerza sieć saloników z biletami kolejowymi
Trwa program pilotażowy Kolportera i Kolei Mazowieckich. W jego ramach sprzedaż biletów na przejazdy pociągami została rozszerzona na kolejne miejscowości.
2023-06-29, 10:42

Parę miesięcy temu informowaliśmy o podpisaniu umowy pomiędzy Kolporterem a Kolejami Mazowieckimi. Dzięki współpracy bilety na przejazdy kolejowe tego przewoźnika można było kupić w wybranych salonikach Kolportera.

– Na bieżąco analizujemy nie tylko sprzedaż biletów, ale także poziom zadowolenia naszych klientów z wprowadzenia biletów do oferty saloników Kolportera. Z informacji, jakie od nich otrzymujemy, możemy wywnioskować, że wprowadzenie biletów na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich było „strzałem w dziesiątkę”. Zostało ono bardzo dobrze przyjęte zarówno przez dotychczasowych klientów saloników,
jak i pasażerów Kolei Mazowieckich, którzy dotychczas nie korzystali z naszych usług – mówi Dominika Terlecka, młodszy specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera. – Szczególnie osoby starsze chwalą sobie możliwość zakupu biletów w salonikach. To dla nich duże ułatwienie. Dla części z nich kupno ich w specjalnych automatach, przez internet czy aplikację mobilną było uciążliwe, a dla niektórych wręcz niemożliwe – dodaje Dominika Terlecka.

Obecnie bilety na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich dostępne są w trzech salonikach, zlokalizowanych w:

  • Pomiechówku, przy ul. Modlińskiej 11/1 (Dworzec PKP),
  • Ostrołęce, przy ul. Generała Ignacego Prądzyńskiego Z04,
  • Łukowie, przy ul. Kwiatkowskiego 3.

Przypomnijmy, że w punktach tych sprzedawane są jednorazowe bilety Kolei Mazowieckich na przejazd w jedną lub dwie strony (wyłącznie z/do stacji lub przystanku, z którego rozpoczyna się podróż).

KONTAKT / AUTOR
Kinga Katarzyna Szymkiewicz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.