Wyjątkowy Prezent w salonikach Kolportera
W ofercie sieci saloników Kolportera pojawił się oryginalny produkt, idealny dla osób szukających prezentu dla bliskiej osoby. Produkt, który buduje doświadczenie, wzbudza emocje i sprawia, że marzenia się spełniają – Wyjątkowy Prezent.
2023-09-28, 13:42

„Doświadczenia, które inspirują, emocje, które trwają” – to hasło, którym kieruje się Emoti Group, której częścią jest Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o., firma z którą Kolporter nawiązał współpracę.

– W maju br. wprowadziliśmy do całej sieci saloników karty podarunkowe Wyjątkowy Prezent. Co to takiego? To karta, która jest doskonałym wyborem na każdą okazję i sprawia, że marzenia stają się rzeczywistością. Otwiera drzwi do świata wyjątkowych przeżyć i sprawia, że nasze cele i pragnienia spełniają się – mówi Dariusz Sandecki, starszy specjalista ds. produktu  w Pionie Handlowym Kolportera. – Karta ta umożliwia wybór dowolnych przeżyć z aktualnej oferty sklepu Wyjątkowy Prezent. Można ją wykorzystać jako formę płatności za całość lub część usługi – dodaje D. Sandecki.

Na ofertę Wyjątkowego Prezentu składa się ponad 8500 przeżyć, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. A wśród nich są przeżycia:

 • ekstremalne: skok ze spadochronem, nurkowanie, skoki na linie, flyboard, loty widokowe;
 • odprężające: masaże, wizyty w SPA, strefy wellness;
 • aktywne – strzelnica, rzucanie siekierami;
 • motoryzacyjne: jazdy za kierownicą Ferrari, Lamborghini, Monster Trucka;
 • kreatywne: warsztaty ceramiki, tworzenie słoików w lesie;
 • kulinarne: kolacje, degustacje, warsztaty;
 • wyjazdy: obiekty w wielu miejscach na terenie Polski i Europy;
 • kulturalne: vouchery do teatru, kina, muzeum;
 • rodzinne: parki rozrywki, parki wodne.

 

Wyjątkowy Prezent oferuje także wyróżniające się w branży projekty własne:

 • Magiczna Kolacja – połączenie magii, iluzji i doskonałego jedzenia. Kulinarna uczta czy pokaz iluzji – co zrobi większe wrażenie?
 • Podwodna Kolacja – jedyna na w Polsce uczta, odbywająca się we wrocławskim zoo. Wyborne dania w otoczeniu morskich stworów z Afryki.
 • Kolacja w Ciemności – unikalna kolacja na skalę Polski, pozwalająca przeżyć kulinarną przygodę pełną smaku w całkowitej ciemności.
 • Walk In The Sky – Zapierające dech w piersiach przeżycie, dzięki któremu można zejść z dachu po fasadzie budynku z wysokości ponad 35 m!
 • Shitty Dinner – komediowa kolacja organizowana w Warszawie i Łodzi. Improwizacja, podczas której Goście przenoszą się do bankrutującej knajpy. Jedzenie będzie świetne, ale całą resztę lepiej przemilczeć.

– We wrześniu zaczęliśmy do oferty saloników wprowadzać także vouchery, upoważniające do realizacji konkretnego, wskazanego na produkcie przeżycia. Znajdują się one w specjalnych, dedykowanych ekspozytorach Wyjątkowego Prezentu. Na chwilę  obecną są dostępne w 40 salonikach Kolportera. Stopniowo będziemy zwiększać ich zasięg w naszej sieci – mówi Dariusz Sandecki.

Karty podarunkowe Wyjątkowy Prezent dostępne są już od 50 zł.

KONTAKT / AUTOR
Kinga Katarzyna Szymkiewicz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.