Partner w Biznesie – wyróżnienie Totalizatora Sportowego dla firmy Kolporter
Firma Kolporter i trzech sprzedawców sieci saloników znaleźli się w gronie wyróżnionych przez Totalizatora Sportowego. Nagrody zostały wręczone podczas Gali Biznesu.
2024-01-03, 12:30

W trakcie organizowanej przez Totalizatora Sportowego uroczystości miało miejsce wręczenie statuetek „Partner w Biznesie” przedstawicielom znanych sieci współpracujących z Totalizatorem Sportowym.

– Statuetka Partner w Biznesie to specjalne wyróżnienie, które Totalizator Sportowy dedykuje Partnerom Sieciowym, jako uhonorowanie dotychczasowej współpracy i wysoką sprzedaż produktów LOTTO – powiedziała podczas wręczania nagród Agnieszka Kieliszczyk-Rowicka, Zastępca Dyrektora Departamentu Sieci Sprzedaży Totalizatora Sportowego.

Firma Kolporter od lat jest jednym z Partnerów Sieciowych Totalizatora Sportowego. Nagroda „Partner w Biznesie” jest dowodem uznania za znaczący wkład w budowanie sukcesu Totalizatora Sportowego.

– „Partner w Biznesie” Totalizatora Sportowego to dla Kolportera bardzo ważne wyróżnienie, które daje nam dużą satysfakcję i poczucie dobrze zrealizowanego, wspólnego celu. Pokazuje to również siłę naszej sieci handlowej i możliwości ekspansji. Docenia też pracę naszych ajentów, bez których ten sukces nie byłby możliwy – mówi Tomasz Sak, Dyrektor Pionu Handlowego Kolportera.

Gala Biznesu była również okazją do wręczenia nagród laureatom konkursu „Liderzy TOP 10”. 

Liderzy TOP 10 to prestiżowy konkurs Totalizatora Sportowego, skierowany do sprzedawców w partnerskich sieciach handlowych. Wśród laureatów konkursu znalazło się aż trzech sprzedawców sieci saloników Kolportera: Katarzyna Pyrc (Warszawa), Małgorzata Vardanyan (Kielce) oraz Iwona Jaremko (Jarosław).

– Z ogromną satysfakcją i dumą przyjęliśmy informację, że wśród nagrodzonych sprzedawców znalazło się aż trzech przedstawicieli saloników Kolportera. To dla nas dodatkowe wyróżnienie. To także dowód na to, że standardy sprzedażowe wprowadzone w naszej sieci i wysoka jakość usług świadczonych przez naszych sprzedawców są doceniane przez partnerów biznesowych. To oczywiście też wielki sukces naszych ajentek i sprzedawczyń. Cieszymy się razem z nimi i szczerze gratulujemy wyników sprzedażowych. Wierzymy, że te wyróżnienia będą motorem do działania dla innych osób, które prowadzą punkty w naszej sieci – dodaje Tomasz Sak.

– Nagroda od Totalizatora Sportowego była dla mnie zaskoczeniem. Przyznaję, że nie spodziewałam się, że moja praca przyniosła aż takie efekty, a sprzedaż produktów LOTTO w moim saloniku zaprowadził mnie na listę „TOP 10” liderów sprzedaży. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Odbierając statuetkę czułam satysfakcję i dumę – mówi Iwona Jaremko, prowadząca salonik Kolportera w Jarosławiu.

KONTAKT / AUTOR
Kinga Katarzyna Szymkiewicz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.