Superman, Batman i Wonder Woman w salonikach Kolportera
Już 24 sierpnia 2016 roku na rynku wydawniczym pojawi się długo oczekiwana „Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics”. Seria będzie dostępna w salonikach i salonach prasowych Kolportera.
2016-08-18, 13:23

Już 24 sierpnia 2016 roku na rynku wydawniczym pojawi się długo oczekiwana „Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics”. Seria będzie dostępna w salonikach i salonach prasowych Kolportera.
Dla miłośników komiksów to nie lada wydarzenie. Od długiego czasu czekali na polską serię z przygodami ich ulubionych superbohaterów. Naprzeciw ich oczekiwaniom wyszło wydawnictwo Eaglemoss Ltd., które podjęło decyzję o wydaniu 60-tomowej „Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics”.
Każdy z tomów serii będzie zawierał jedną z najważniejszych superbohaterskich opowieści ostatnich lat. W kolekcji pojawią się wszyscy najsłynniejsi bohaterowie DC Comics, w tym Superman, Batman, Wonder Woman czy Green Arrow. Większość albumów serii zawiera jedną zamkniętą opowieść, choć dłuższe historie, takie jak rozpoczynający kolekcję „Batman-Hush”, zostały podzielone na dwa tomy.
Specjalnym dodatkiem do każdego albumu jest przedruk klasycznej historii ze Złotej i Srebrnej Ery komiksu. Opowieści te tworzą razem zbiór najważniejszych momentów z historii DC Comics, dając niepowtarzalną okazję przyjrzenia się rozwojowi bohaterów.  Czytelnicy jeszcze raz przeżyją „narodziny” słynnych bohaterów. Większość z nich zadebiutowała w krótkich komiksach z lat trzydziestych i czterdziestych XX w., a podobieństwa i różnice między ich starymi i nowymi wersjami są wręcz zaskakujące.
Kolekcja będzie dostępna w wybranych salonikach i salonach prasowych Kolportera. Pierwszy tom pojawi się w sprzedaży już 24 sierpnia. Kolejne tomy będą ukazywać się co dwa tygodnie.

KONTAKT / AUTOR
Dariusz Materek
Rzecznik prasowy
Kolporter
ZAŁĄCZNIKI
dcgn_pl_01_fc.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy